Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Muzeum Historyczne Skierniewic zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty papiero-plastyczne prowadzone przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Annę Lewandowską. Warsztaty odbędą się 9 kwietnia 2019 roku, o godz. 16:30 w Muzeum Historycznym Skierniewic.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2019 r. pod nr telefonu 573 447 126 i na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Koszt warsztatów wynosi 10 zł od osoby, płatne do 31 marca w Muzeum Historycznym Skierniewic. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jest to autorski program zajęć dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Łączy on w sobie wiedzę z historii sztuki i działania praktycznie z plastyki. Podczas zajęć uczestnicy mają okazję poznać ciekawostki i techniki pracy kostiumografa oraz scenografa. Zdobywają też wiedzę z historii ubioru przez rozmowy i zabawę z wykorzystaniem różnych materiałów. Dzieci i młodzież będą mogły samodzielnie wykonać prototypy rekwizytów i elementów garderoby pod okiem specjalisty. Jest to świetna zabawa, która również uczy. Idealny wariant dla Twojego dziecka, jeżeli pragniesz by spędzało czas w sposób kreatywny i rozwijający wyobraźnię.

Zapraszamy serdecznie!