Koncert zespołu Mateusz Stryjecki i MPE3 Projekt

Muza w Muzeum

16 lutego, sobota, godz. 19:00, Muzeum Historyczne Skierniewic (ul. Stefana Batorego 64 J)

Zespół działa od 2017 roku w składzie:

• Mateusz Stryjecki (kompozytor, autor i wykonawca piosenek; producent muzyki teatralnej; poeta; artysta plastyk, malarz; wykładowca w Wyższej Szkole Reklamy w Warszawie),

• Piotr Gąssowski (gitarzysta i kompozytor; autor oprawy muzycznej PR „Trójka”; grał w jazzowej formacji Set Off (1984-1990); Lider grupy In Spite z Robertem Majewskim; od 2008 roku związany z rockowym zespołem Klan),

• Marek Reszka (kontrabasista; urodzony w Skierniewicach),

• Michał Gąssowski (perkusista; prywatnie syn Piotra Gąssowskiego; absolwent technikum realizacji dźwięku; obecnie studiuje produkcję filmową w Warszawskiej Szkole Filmowej).

Bilety w cenie 20 zł – dostępne w przedsprzedaży w sekretariacie Muzeum lub w dniu koncertu w recepcji/szatni Muzeum. Ilość miejsc ograniczona do 100 siedzeń.

Serdecznie zapraszamy!