Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bartnikach w trakcie wykładu

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne

Muzeum Historyczne Skierniewic serdecznie zaprasza na zajęcia edukacyjne w wybranej przez Państwa formie:

• lekcji muzealnej,
  • pogadanki dla dzieci z elementami zabawy, czy
  • profesjonalnego wykładu.

Dodatkowym urozmaiceniem jest czynny udział uczniów w zwiedzaniu aktualnych wystaw połączony z atrakcyjnymi konkursami.

***

Nasza oferta edukacyjna stanowi niepowtarzalną okazję do obcowania z historią miasta, regionu i sztuką poprzez program dostosowany do potrzeb uczestników. Dzieci oraz uczniowie mają okazję rozwinąć swoją wiedzę, kreatywność, jak również mają możliwość świadomego przeżywania minionych wydarzeń, z okazji których powstają nasze wystawy. Zarówno treść, jak i długość zajęć dostosowana jest do wieku i zainteresowań uczestników.

***

Czas trwania lekcji to ok. 90 minut (czas i zakres tematyczny na bieżąco ustalamy z nauczycielem).

Koszt: 3 zł od osoby.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonu:

• Muzeum: 46 833 44 71 lub 573 447 126,
  • ewentualnie pod numerem telefonu osoby odpowiedzialnej za inicjatywy dydaktyczne naszej instytucji - pani Anny Janus: 606 487 769
  • lub w budynkach Muzeum przy ul. Batorego 64 J oraz Plac Floriana 4.

Serdecznie zapraszamy!